Cumartesi
Temmuz, 13
Ana SayfaGenelOHSAD 7. Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi

OHSAD 7. Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi

Dernek tüzüğümüz gereğince 3 yılda bir gerçekleştirilen Olağan Genel Kurulumuzun 7. si 2 Mayıs 2024 tarihinde Harbiye Askeri Müze’de gerçekleştirildi.

Divan Kurulu’nun Dr. Sedat AZAK (Başkan), Remzi DOĞAN ve Sedat ŞİMŞEK’in oluşturulduğu Genel Kurulda açılış konuşmaları Sosyal Güvenlik İstanbul İl Müdürü Harun SERTBAŞ, İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal MEMİŞOĞLU ve OHSAD Başkanı Dr. Reşat BAHAT tarafından yapıldı. Dernek Genel Sekreteri Dr. Uğur BARAN tarafından geçmiş dönemde yapılan çalışmalara ilişkin faaliyet raporunun ardından Dernek Mali Müşaviri Veyis DEMİR tarafından mali raporun sunumu yapıldı. Sonrasında Dernek faaliyet raporu ve mali rapor Genel Kurul katılımcılarının oylarına sunularak oybirliği ile ibra edildi.

Gündem gereği Dernek organları seçimi ile devam eden Genel Kurul, organ seçimlerinden sonra Dernek Genel Başkanı Dr. Reşat BAHAT’ın geçmiş dönem çalışmalarında görev alarak Dernek çalışmalarına ve sektörümüze katkı verenlere teşekkür etmesinin ardından sona erdi.

Önümüzdeki sürecin sektörümüz açısından daha verimli ve yenilikçi geçmesini diliyor, Derneğimizden ve Yönetim Kurulumuzdan desteğini esirgemeyen üyelerimize teşekkür ediyoruz.

OHSAD Yönetim Kurulu

OHSAD 2021 – 2024 Faaliyet Raporu’na ulaşmak için tıklayınız…

Genel Kurul sonucu oluşan Dernek Organları aşağıdaki şekildedir: