Pazartesi
Nisan, 22
Ana SayfaHaberlerDuyurularBirleşik Krallık-Türkiye Sağlık İş Forumu Başlıyor

Birleşik Krallık-Türkiye Sağlık İş Forumu Başlıyor

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın liderliği ve katılımıyla, USHAŞ’ın organizasyonu ile gerçekleşecek Türkiye – Birleşik Krallık Sağlık İş Forumu, Brexit’in ardından Birleşik Krallık’ın ülkeler arası ilk sağlık iş birliği toplantısı olacak.

Türkiye ve Birleşik Krallık arasında yatırım ve iş birliği fırsatlarının konuşulacağı Forumda, Türk sağlık sektörü temsilcileri ile Birleşik Krallık’ın hükümet yetkilileri, ilaç ve tıbbi cihaz, sağlık bilgi teknolojileri, sağlık turizmi acenteleri ve sigorta şirketleri, medikal firmalar ve hastaneleri bir araya gelecek.

Etkinlik 2-3 Aralık 2021 tarihlerinde Conrad İstanbul Bosphorus Otelde gerçekleşecektir. Birleşik Krallıkta faaliyet gösteren sigorta ve özel sağlık kuruluşlarından 70 kadar yetkili katılacaktır. Etkinlikle ilgili detaylı bilgi ve katılım formu https://ukturksaglikforumu.com/ adresinde yer almaktadır.

Etkinlik kapsamında 3 Aralık 2021 de İngiltere menşeili firmaların yer alacağı B2B görüşmeleri yine Conrad Otel’de düzenlenecek. Türk sağlık profesyonellerinin, seçkin Birleşik Krallık şirketleriyle bire bir iş toplantılarına katılım için  [email protected] mail adresinden kayıt yaptırılması gereklidir.

Birleşik Krallık-Türkiye Sağlık İş Forumu Tanıtım Broşürü

Birleşik Krallık-Türkiye Sağlık İş Forumu Etkinlik Programı