Cumartesi
Temmuz, 20
Ana SayfaHaberlerTürk-Özbek Sağlık İş Forumu USHAŞ'ın Organizasyonu ile Aralık'ta Yapılacak

Türk-Özbek Sağlık İş Forumu USHAŞ’ın Organizasyonu ile Aralık’ta Yapılacak

T.C. Sağlık Bakanı Sayın Dr. Fahrettin Koca ve Özbekistan Sağlık Bakanı Sayın Dr. Alisher Shadmanov önderliğinde dost ve kardeş iki ülkenin kamu ve özel sağlık sektör temsilcileri Türk-Özbek Sağlık İş Forumu’nda bir araya geliyor.

Türk-Özbek Sağlık İş Forumu ve Fuarı, Türkiye ve Özbekistan Sağlık Bakanlıklarının koordinasyonunda ve Uluslararası Sağlık Hizmetleri A.Ş. (USHAŞ) organizasyonunda 3-5 Aralık 2019 tarihlerinde Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te düzenlenecek. OHSAD tarafından da desteklenen İş Forumu’na her iki ülkenin Sağlık Bakanları, Bakanlıkların üst düzey temsilcileri, sağlık turizmi yeterliliği olan özel hastaneler, ilaç, tıbbi cihaz, sağlık bilgi sistemleri, sağlık yatırımları ve kozmetik ve sağlıkla ilgili diğer özel sektör temsilcileri katılacak.

Özel sektör temsilcileri arasında sektörel tanıtım ve işbirliği toplantıları, firma sunumları, paneller, yuvarlak masa toplantıları, kamu ve özel sağlık tesisleri ziyaretleri yapılacak olup, ülkemiz için büyük kültürel ve manevi değere sahip olan Semerkand ve Buhara gibi kültür merkezlerini kapsayan sosyal programlar da organize edilecek.

Katılım ve detaylı bilgi için https://ozbekturksaglikforumu.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.