Cumartesi
Temmuz, 20
Ana SayfaHaberlerSosyal Güvenlik Kurumundan HaberlerSGK İstanbul İl Müdürlüğü Yetkilileri Yönetim Kurulu Toplantımıza Katıldı

SGK İstanbul İl Müdürlüğü Yetkilileri Yönetim Kurulu Toplantımıza Katıldı

Yönetim Kurulumuzun 13 Kasım 2023 tarihli toplantısı SGK İstanbul İl Müdürü Sayın Harun SERTBAŞ, İl Müdür Yardımcısı Sayın Şule KINÇAK ve Topkapı SSGM Müdürü Meltem Ergun KALE’nin katılımı ile gerçekleşti.

Toplantıya OHSAD Yönetim Kurulu Başkanımız Dr. Reşat BAHAT, Genel Sekreterimiz Dr. Uğur BARAN, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve temsilcilerimizden, Hayati ODABAŞI, Dr. Ayhan ARSLAN, Serdal SERİN, Dr. Çağrı Serdar ELGÖRMÜŞ ile Dernek Müdürümüz Ayşegül B. SUNA ve OHSAD Akademi Koordinatörümüz Güler TOSUNOĞLU katıldılar. Diğer Yönetim Kurulu Üyelerimizin de online katılım gösterdiği toplantıda SGK Sözleşmesi, Sağlık Uygulama Tebliği, faturalama işlemleri, fark ücretleri gibi sektörümüzün sorunlarına ilişkin çeşitli konularda istişarede bulunuldu. Ayrıca bundan sonraki süreçte belirli periyotlarla bir araya gelmenin sektörümüz adına olumlu gelişmeler kaydedilmesinde faydalı olacağı konusunda görüş birliğine varıldı.

Sayın SERTBAŞ, Sayın KINÇAK ve Sayın KALE’ye nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.