Cumartesi
Temmuz, 13
Ana SayfaHaberlerOHSAD Yönetiminden Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'ya Tebrik Mektubu

OHSAD Yönetiminden Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’ya Tebrik Mektubu

OHSAD Yönetim Kurulu, Sayın Dr. Fahrettin Koca’ya, gönderdiği tebrik mektubu ile Sağlık Bakanlığı görevine ilişkin iyi dilek ve temennilerini bildirdi.


Sayın Dr. Fahrettin KOCA
T.C. Sağlık Bakanı

Sayın Bakanım,

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde hayata geçirilen dönüşüm, Türkiye’mizi ortak bir akıl çerçevesinde hızlı hareket eden, milli iradeyi tam anlamıyla temsil eden ve üretmeye odaklanan bir ülke konumuna taşıdı.

OHSAD olarak; dün itibariyle açıklanan yeni Bakanlar Kurulu’nun, sektör ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerini kapsayan yapısıyla, ülkemizin bu dönüşümde mihenk taşı olacağına inanıyoruz.

Ülkemizi daha da üst noktalara taşıyacak değerleri odak noktasına koyan yeni kabinede, hekim ve iş insanı kimliklerini bir arada taşıyan, ülkemizin sağlık sektörünün gelişimine yönelik çalışmalarını yıllardır sürdüren sizin gibi değerli, tecrübeli bir ismin Sağlık Bakanlığı görevini üstlenmesinden büyük mutluluk ve gurur duyduk.

Sahip olduğunuz vizyoner yaklaşımın ve sağlık sektöründeki bilgi birikiminizin, ulusal sağlık politikalarının en üst seviyelere ulaşmasına önemli katkı sağlayacağınıza inancımızın tam olduğunu belirtmek isteriz. Üstlendiğiniz önemli sorumluluk için tebriklerimizi sunar, toplum sağlığı söz konusu olduğunda devletimizin hizmetine her zaman hazır olduğumuzu tarafınıza bildirmek isteriz.

Saygılarımızla,

OHSAD Yönetim Kurulu