Pazartesi
Nisan, 22
Ana SayfaGenelOHSAD Kurultayı 16-19 Aralık 2020 tarihlerinde Online düzenleniyor

OHSAD Kurultayı 16-19 Aralık 2020 tarihlerinde Online düzenleniyor

Derneğimizce, Sağlık Bakanlığı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, SGK ve İstanbul Üniversitesi’nin işbirliği ile her yıl geleneksel olarak düzenlenen OHSAD Kurultayı – Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantılarının 11.si 16-19 Aralık 2020 tarihlerinde online olarak gerçekleştiriliyor.

Kamu, özel sektör ve üniversitelerin sağlık profesyonellerini bir araya getiren OHSAD Kurultayı bu yıl “Covid 19 Pandemi Süreci ve Sonrasında Sağlık Sektörünün Geleceği”  teması ile biraraya geliyor.

Kurultayın hazırlık gününde her zaman olduğu kamu, özel sektör, akademisyenler, sektörün diğer sivil toplum kuruluşları ile Ortak Akıl Toplantısında bir araya gelinecek. Bu toplantının çıktıları hem kurultay katılımcıları ile paylaşılacak hem de sonrasında Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu’na sunulacak.

Kurultayda;

  • Sağlıkta Dijitalleşme, Fırsatlar ve Tehditler,
  • Malpraktis, Defansif Tıp, Sorunlar ve Çözüm Önerileri,
  • Sağlık Turizminin Geleceği, USHAŞ, Devlet Teşvikleri ve Turquality,
  • Sağlık Bakanlığı Mevzuat ve Denetim Uygulamaları,
  • SGK Mevzuatı, SUT Uygulamaları ve MEDULA,
  • Pandemi ve Sonrasında Mali Sürdürülebilirlik,

başlıklı oturumların yanı sıra Prof. Dr. Özgür DEMİRTAŞ’ ın konuşmacı olarak yer alacağı özel bir oturum ve kurultay katılımcılarının ücretsiz olarak katılabileceği alanında uzman eğitmenler tarafından gerçekleştirilecek eğitimler de yer alıyor.

Kurultaya katılım ve detaylı bilgi için www.ohsadkurultayi.org