Çarşamba
Temmuz, 24
Ana SayfaHaberlerNijerya 2. Türk Ürünleri Fuarı Eylül'de

Nijerya 2. Türk Ürünleri Fuarı Eylül’de

1999 yılından ibaren hedeflenen bölgelerin ekonomi merkezlerinde Türk Ürünleri Fuarları düzenleyerek ihracata katkıda bulunmayı hedefleyen İstanbul Ticaret Odası, Türk Ürünleri Fuarları zincirinde yer alan Nijerya- 1. Türk Ürünleri Fuarı’nı başarıyla gerçekleştirdi.

Bu çerçevede Nijerya-2.Türk Ürünleri Fuarı, Batı Afrika Ülkeleri’ne ihracatın ana basamağı olarak adlandırılan ve 190 Milyon nüfusu ile Afrika’nın en önemli ekonomileri arasında yer alan Nijerya’nın Ekonomi Başken Lagos’ta, 4-6 Eylül 2019 tarihleri arasında, İstanbul Ticaret Odası (İTO) tarafından yapılacak.

Söz konusu Fuarın m² bedeli 2.820 TL olup, T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından teşvik oranı belirlenmiştir. Teşvik kapsamında firmalarımız m² başına 1.325 TL geri ödeme alacaktır. Katılım bedeline tüm ana hizmetler dahil olup, (stand inşaa, nakliye, gümrükleme, tanım, fuar esnasında iletişim ve ikram hizmetleri, devlet desteğine ilişkin Birlik tarafından talep edilen dosya masrafı) teşvik işlemleri İTO tarafından takip edilecektir.

Fuarda sektörel yerleşim gerçekleştirilecek olup katılımcı firmalara yönelik profesyonel
görüşmeler İTO tarafından düzenlenecek. Nijerya-2. Türk Ürünleri Fuarı ile ilgilenen üyelerimiz İstanbul Ticaret Odası (İTO) ile iletişime geçebilir.

İletişim için: Gülin GÜRSOY
Fuarlar Koordinatörlüğü
Fuar Pazarlama Birimi
Operatör
[email protected]
Telefon (212) 455 61 17
Fax (212) 520 15 26
www.ito.org.tr