Cumartesi
Temmuz, 20
Ana SayfaHaberlerSektörden HaberlerMemorial Sağlık Grubu Görev Değişikliği

Memorial Sağlık Grubu Görev Değişikliği

Memorial Sağlık Grubu’nun 16 yıllık CEO’su Uğur Genç görevini dijitalleşmenin Türkiye’deki önemli isimlerinden biri olan Bora Uludüz’e devrediyor.

Türkiye’de, 2005 yılından bu yana özel sağlık sektörünün gelişmesine yönelik öncü çalışmaları ile tanınan kurumun 1 hastaneden; 12 hastane, 2 tıp ve 1 Wellness merkezine büyüme sürecini yöneten, sağlık sektöründeki tecrübelerini, katıldığı pek çok seminer, eğitim ve konferansla sağlık yöneticilerine aktaran Uğur Genç, 16 Ekim itibariyle Memorial Yönetim Kurulu’na ve sağlık, perakende, tekstil ve dijital bankacılık sektörlerinde faaliyet gösteren Aydın Holding’in İcra Kurulu’na atanmıştır. Derneğimizin de Başkan Yardımcısı olan ve geçmişten bugüne Dernek çalışmalarımıza da katkı sağlayan Genç, deneyim ve katkılarını sunmaya, özellikle sağlık tarafında yurtdışı yatırım süreçlerine liderlik etmeye devam edecektir. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Türkiye Sağlık Sektörüne yön veren, pek çok “ilk”e imza atan, 8000 çalışanıyla kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetini dünyanın her ülkesinden hastaya ulaştıran ve geçtiğimiz yıl Romanya yatırımıyla dünyaya açılan Memorial Sağlık Grubu’nun Genel Müdürlüğü’ne getirilen Bora Uludüz’e de yeni görevinde başarılar dileriz.

Bu değişimin Memorial Sağlık Grubu’na ve tüm sektöre hayırlı olmasını dileriz.

OHSAD Yönetim Kurulu