Cumartesi
Temmuz, 13
Ana SayfaManşetAzmedica 22-23 Eylül 2022 Tarihinde Bakü'de Kapılarını Açıyor

Azmedica 22-23 Eylül 2022 Tarihinde Bakü’de Kapılarını Açıyor

Azerbaycan-Türkiye arasında “Her alanda stratejik iş birliği” vizyonu ile hareket edilerek T.C. Sağlık Bakanlığı himayesinde Azerbaycan Sağlık Bakanlığı iş birliği ve USHAŞ organizasyonu ile gerçekleşecek olan “AZMEDICA Sağlık İş Forumu ve Fuarı” 22-23 Eylül 2022 tarihleri arasında Bakü’de kapılarını açıyor.

Bu kapsamda planlanan Azerbaycan-Türkiye Sağlık İş Forumu ve Fuarı; T.C. Sağlık Bakanlığı ve Azerbaycan Sağlık Bakanlığı’nın kararlı destekleri ve USHAŞ’ın (Uluslararası Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi) organizasyonu ile 22-23 Eylül 2022 tarihlerinde iki kardeş ülke hükümet temsilcileri, sektör temsilcileri ve sağlık mensuplarını bir araya getiriyor.

Azerbaycan-Türkiye Sağlık İş Forumu ile iki ülke hükümet yetkilileri, sağlık bakanlıkları ve sektör temsilcileri bir araya gelerek; paneller, çalıştaylar ve çeşitli eğitimler aracılığıyla deneyimlerini paylaşacaklar.

Sağlık sektörünün tüm bileşenlerini bir araya getirecek olan fuar kapsamında sağlık alanında yeni teknolojiler sunulacak; marka ürün ve hizmet sağlayıcısı firmalar da ürün ve hizmetlerini sergileyecekler.

Program ve katılım ile ilgili detaylı bilgiye http://azmedica.org/ adresinden  ulaşabilirsiniz.

Azmedica 2022 Tanıtım Broşürü