Pazar
Haziran, 16
Ana SayfaHaberlerDuyurularAcıbadem Üniversitesi Tarafından Düzenlenen Sektör Buluşmalarının İlki Olan "Sağlıkta Gelecek" 25 Mart...

Acıbadem Üniversitesi Tarafından Düzenlenen Sektör Buluşmalarının İlki Olan “Sağlıkta Gelecek” 25 Mart 2016’da

Acıbadem Üniversitesi Sağlık Politikaları Uygulama ve Araştırma Merkezi; sağlık politikaları konusunda araştırma yapmak, proje geliştirmek, model üretmek, yenilikçi ve iyileştirici çözümleri tartışmaya açmak, oluşan bilgi ve deneyimi ulusal ve uluslararası işbirliği içinde ilgili karar vericilerle paylaşmak amacıyla kurulmuştur.

Merkez’in “Sağlıkta Gelecek” temalı ilk Sektör Buluşması; Sayın Sağlık Bakanı’nın katılımlarıyla, 25 Mart 2016 Cuma günü, 14:30-17:00 saatleri arasında, Acıbadem Üniversitesi Kerem Aydınlar Kampüsü Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

Bu kapsamda, Ek’ de yer alan Program’da da görüleceği üzere; Sağlık Bakanlığı Sayın Müsteşarı Sağlıkta Gelecek Vizyonu 2023 Çalışması’nı aktaracak, Harvard Üniversitesi’nden konuk Öğretim Üyeleri de “Sağlıkta Gelecek ve Kalite” konulu konferans vereceklerdir.

Ücretsiz olarak düzenlenen toplantıya katılmak isteyen üyelerimizin aşağıdaki e-posta adresi aracılığıyla kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Kayıt : [email protected].tr

Acıbadem Üniversitesi “Sağlıkta Gelecek Konferansı” Programı