Cumartesi
Temmuz, 20
Ana SayfaManşet13. OHSAD Kurultayı Ana Sponsorları: Çapa Medikal ve Pusula Yazılım

13. OHSAD Kurultayı Ana Sponsorları: Çapa Medikal ve Pusula Yazılım

Bu yıl 13. sü düzenlenen ve sağlık sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getiren OHSAD Kurultayı, 1-5 Mart 2023 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek.

Sağlık Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Hazine ve Maliye Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, SGK – Sosyal Güvenlik Kurumu, özel, kamu, şehir ve üniversite hastaneleri, hastane idarecileri ve satın alma birimleri, sigorta şirketleri ve sağlık sektörüne ürün ve hizmet sağlayan firmalar, sağlıktaki değişim ve yenilikleri değerlendirmek, sektörün sorunlarını ve uygun çözüm önerilerini tartışmak amacıyla bir araya gelecekleri kurultayda bu yıl iki firma ANA SPONSOR olarak yer alacak.

1987 yılından bu yana medikal sektörde faaliyet gösteren ve uzun yıllardır kurultayımıza destek veren ÇAPA MEDİKAL (http://capamedikal.com) ile sağlık alanındaki yazılımlarda artık bir marka olan PUSULA  YAZILIM (http://www.pusulayazilim.com.tr) firmaları kurultayımızda sektörümüzle bir araya gelecek.

Ana sponsorlarımıza verdikleri destek için şimdiden teşekkür ediyor, Mart 2023 Antalya’da bir arada olmayı heyecanla bekliyoruz