Cumartesi
Temmuz, 20
Ana SayfaGenel12. OHSAD Kurultayı'nda Erken Kayıt Avantajı 28 Ocak 2022 Tarihine Kadar Uzatıldı

12. OHSAD Kurultayı’nda Erken Kayıt Avantajı 28 Ocak 2022 Tarihine Kadar Uzatıldı

Derneğimizce her yıl geleneksel olarak düzenlenen Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantısı – 12. OHSAD Kurultayı 23 – 27 Mart 2022 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştiriliyor.

Sağlık Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Hazine ve Maliye Bakanlığı, SGK – Sosyal Güvenlik Kurumu, özel, kamu, şehir ve üniversite hastaneleri, hastane idarecileri ve satın alma birimleri, sigorta şirketleri ve sağlık sektörüne ürün ve hizmet sağlayan firmaların katıldığı kurultayımızda, katılım paketi kapsamında havaalanı transferi, toplantı, eğitim ve promosyonlardan yararlanılabilecektir.

Sektörün tüm paydaşlarını bir araya getiren kurultayımıza her yıl katılım ve ilginin arttığını görmekteyiz. Bu yıl da sizlerle birlikte sektöre yön verecek adımlar atmaktan mutluluk duyacağız.

Kurultaya erken kayıt indirimi 28 Ocak 2022 Cuma tarihine kadar uzatıldı. Erken kayıt indiriminden yararlanmak isteyen katılımcıların bu tarihe kadar kayıt yaptırmaları gerekiyor.

Katılımcıların 4 gece ultra her şey dahil konaklayabilecekleri etkinlikte, katılım paketi kapsamında havaalanı transferi, toplantı, eğitim ve promosyonlardan yararlanabilecek

Kurultayımıza erken kayıt dönemi avantajları ile katılmak için 28 Ocak 2022 tarihine kadar kayıtlarınızı www.ohsadkurultayi.org sayfasından tamamlayabilirsiniz.